AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları. AÖF Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2014?

AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları. AÖF Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2014? AÖF Güz Dönemi Sınavı Cevap Anahtarı:


ÖF Açık Ögretim Vize sınav soruları ve cevapları 26 ocak 2014. Bugün 26 Ocak 2014 Pazar Açık öğretim fakültesi öğrencileri bugün final sınavına girdiler. AÖF final sınavı bugün yapıldı. AÖF final sınavı soru ve cevap anahtarları aofgiris.com adresinde sizlerle. AÖF final sınavı sonuçları açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları ve AÖF final sınavı hakkında bütün bilgiler aofgiris.com adresinde.


AÖF Açık Ögretim Vize sınav soruları ve cevapları 26 ocak 2014 Aöf ara sınav soruları 25 26 ocak 2014 AÖF sınavı 25 ocak 2014 Aöf sınav soruları ve cevap anahtarı AÖF 26 ocak 2014 sınav soruları ve cevap anahtarı.AÖF ara sınav soruları 2014 Aöf sınav sonuçları.

Bugün 26 Ocak 2014 Pazar Açık öğretim fakültesi öğrencileri bugün final sınavına girdiler. AÖF final sınavı bugün yapıldı. AÖF final sınavı soru ve cevap anahtarları aofgiris.com adresinde sizlerle. AÖF final sınavı sonuçları açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları ve AÖF final sınavı hakkında bütün bilgiler aofgiris.com adresinde.

2014 AÖF Final soru ve cevapları. 2014 AÖF Final Türkiye genelinde binlerce kişi girdi 2014 AÖF Final soruları. 2014 AÖF Final cevapları. 2014 AÖF Final soru ve cevapları. 2014 AÖF Final soru ve cevaplarını indirme paneli.2014 AÖF Final tüm ayrıntıları haberimizin detayında bulabilirsiniz..

500 bine yakın AÖF öğrencisi bugün final sınavına girdi. AÖF final soru ve cevapları açıklanır açıklanmaz bu adreste sizin bilgilerinize sunulacaktır. AÖF final sınavı soru ve cevapları ilk olarak aofgiris.com adresinde yayınlanacaktır..

AÖF Açıköğretim Güz Dönemi final sınavı bugün ve yarın yapılıyor. Milyonlarca Açıköğretim öğrencisi bugün ve yarın ter dökecek. Değişen sistem ile iki döneme bölünen Açıköğretim'de bütünleme sınavları da kaldırıldı. AÖF öğrencileri yalnız iki sınava girerek derslerinden geçebiliyorlar. Yalnız tek dersten kalan öğrencilere tek ders sınavı hakkı tanınıyor.


25-26 Ocak 2014 AÖF. Açıköğretim. AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. 25 Ocak AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. 26 Ocak AÖF Açıköğretim final sınavı soruları ve cevapları. AÖF Açıköğretim final sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? AÖF Açıköğretim final sınavı sonuçları. AÖF Açıköğretim Güz dönemi final soruları cevapları cevap anahtarları
Sınav sonuçları ne zaman açıklanıyor?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) final sınav giriş belgesi yazdır.AÖF Açıköğretim Fakültesi final sınavları ne zaman? AÖF Güz Dönemi Final sınavı ne zaman?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin 2013-2014 Güz Dönemi Final Sınavları hazırlıkları tamamlandı. Sınavlarda yaklaşık 1,5 milyon öğrenci ter dökecek.

Hazırlıklarla alakalı Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde toplantı yapıldı. Toplantıda, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ve Açıköğretim Sistemi’nden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Güney tarafından sınav organizasyonunun farklı noktalarında görev alacak sınav görevlilerinin dikkat etmesi gereken ayrıntılar anlatıldı.
Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Gündoğan, Açıköğretim, İşletme ve İktisat fakülteleri final sınavı hazırlıklarının tamamlandığını söyledi. Gündoğan, “Birkaç gün içerisinde de sizler, görevli olduğunuz yerlere gideceksiniz. Benden sonra da arkadaşlarım bazı teknik detaylar hakkında sizleri bilgilendirecek. Sizlere başarılar dilemek için geldim huzurunuza. Hepinize kolaylıklar diliyorum” dedi.


Açıköğretim Sistemi’nden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güney ise, çok yoğun bir öğrenci sayıları olduğuna dikkat çekti. Sınavla alakalı bilgiler aktaran Güney, “1 milyon 62 bin 532 öğrenci ilk oturumda, 2’nci oturumda da 1 milyon 104 bin öğrenci, 3’üncü oturumda ise 695 bin ve 4’üncü oturumda 774 bin kadar öğrenci sayısına sahibiz. 320 üniversite temsilcisi bu sınavda görevli. Bunun dışında gelecekle ilgili sizlere söyleyeceğim şeyler var. BAUM ile birlikte otomasyon yazılım sistemi geliştiriyoruz. Nisan’dan itibaren Açıköğretim Fakültesi sınavlarının görevlerini sizlere başlangıç olarak vereceğiz. Bir yıllık planı verdikten sonra konferanslar, kongreler gibi kişisel planlarınızı ona göre yapacağınızı düşünüyoruz. Bu otomasyon sistemi ile bunları yapmaya çalışacağız bundan sonraki dönemler. Bunun dışında sınav için gittiğiniz yerlerde gider gitmez koordinatörler ile görüşürseniz ve bize geri bildirim verirseniz çok memnun olacağız. 4 Şubat’a kadar raporlarınızı bekliyoruz. Bir diğer nokta da AÖF Bürolarına uğrar, onların eksikleri ve istekleri doğrultusunda bizi bilgilendirirseniz bizim için güzel olur. 25-26 Ocak tarihlerinde 1 milyon 378 bin 896 öğrenci sınava girecek ki bu rakam oldukça yüksek. 1’inci ve 2’nci oturumlar oldukça kalabalık. 10 bin 507 binada sınavlarımız gerçekleşecek. Kullanılan kutu sayısı 27 bin 515. Sizden beklediğimiz IBAN numaralarına gösterildiği şekilde dikkat etmeniz. Herkese sınavda kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

ÖĞRENCİLERE UYARILAR!

Öğrencilerin sınavlara girebilmesi için sınava ait giriş belgesi, öğrenci kimlik kartı veya belgesi, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesini mutlaka yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Sınava gelirken öğrencilerin yanında bulundurmaması gerekenler ise şunlar:

"Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı ve benzeri iletişim araçları, dersle ilgili her türlü kitap, not ve benzeri fotoğraf makinesi, kamera ve benzeri görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar, databank, taşınabilir bilgisayar ve benzeri veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar, ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah."

SINAVA İLİŞKİN NOTLAR

Türkiye genelinde ve Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde (KKTC) 98 merkezde yapılacak olan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavları, 25-26 Ocak günlerinde gerçekleştirilecek. Sınavlara toplam 1 milyon 378 bin 896 öğrenci girecek. 4 oturumda sınava girecek toplam öğrenci sayısı ise 3 milyon 635 bin 532 olacak. Sınavda 313 farklı soru kitapçığında bin 453 farklı derse ait sorular yer alacak.

Sınavlarda yedeklerle birlikte toplam 3 milyon 785 bin 369 soru kitapçığı ve aynı sayıda cevap kâğıdı kullanılacak. Sınav, ayrıca 156 cezaevinde de gerçekleştirilecek ve sınava 2 bin 200 öğrenci katılacak. Sınava girecek engelli öğrenci sayısı ise 3 bin 457. Sınav; 3 bin 240 farklı bina, 53 bin 857 farklı salon ve toplam 10 bin 507 bina ve 198 bin 519 salonda gerçekleştirilecek.

510 BİN 392 KİŞİ GÖREV YAPACAK

Sınavda; 320 üniversite temsilcisi, 324 idari üniversite temsilcisi, 45 sınav evrakı nakil görevlisi, 30 şoför olmak üzere üniversitemizden toplam 719 kişi görev alacak. Sınavda; 95 il sınav koordinatörü, 97 il sınav koordinatör yardımcısı, 109 koordinatörlük personeli, 10 bin 577 bina sınav sorumlusu, 11 bin 658 bina sınav sorumlusu yardımcısı, 10 bin 507 bina yöneticisi, 173 bin 107 salon başkanı, 184 bin 350 gözetmen ve diğer görevlilerle birlikte toplam 510 bin 392 kişi görev yapacak.

AÖF BÜTÜNLEME SINAVI OLACAK MI?

Aöf Kredili Sistem bütünleme sınavı tarihleri belli oldu…Anadolu Üniversitesi Kredili Sistem öğrencilerine bütünleme sınavı yapılması hakkında sonunda geri adım attı ve öğrencilere bütünleme sınavının yapılacağı konusunda sms ile bilgi verdi.

Aöf kredili sistem öğrencilerine bütünleme sınavı yapılması için başlattığımız mail ve fax kampanyamız sonunda meyvesini verdi arkadaşlar.Facebok sayfamızdan ve bloğumuzdan yaptığmız bütünleme sınavı yapılması için fax-mail kampanyamız sonuç verdi.Anadolu Üniversitesinden bu günlerde gelen sms mesajlarına göre Kredili Sistemde yer alan bölümlerde okuyan öğrencilerin Güz Döneminde kaldığımız dersler için bütünleme sınavları 8-9 Eylülde, yıllık sistemdeki öğrencilerle beraber yapılacağını öğrencilerine duyurdu.

Böylelikle tek ders yüzündene mezun olamayan, sınıf geçemeyen veya üst sınıflardan ders alamayan öğrencilerin yüzünü güldürmüş oldular.Gönderilen sms mesajlarına göre;
Güz Döneminden kaldığımız dersler için bütünleme sınavı 7-8 Eylülde yapılacak.


Bahar döneminde ki derslerden kalan öğrenciler için bütünleme sınavı 12-13 Ekim tarihlerinde yapılacaktır..
Peki hangi Derslerden Bütünleme Sınavına Gireceksiniz;
Bahar Dönemi Sonunda Genel Not Ortalamanız 2.0′ın altında ise, Güz Döneminde CD,DC,DD ve FF aldığınız derslerden bütünleme sınavına gireceksiniz. Bahar Dönemi Sonunda Genel Not Ortalamanız 2.0 veya üzerinde ise Güz döneminde sadece FF aldığınız derslerden bütünleme sınavına gireceksiniz.


YÖK’te 21.06.2012 tarihinde tüm üniversite öğrencilerine 2011-2012 eğitim döneminde bütünleme sınavı uygulanması kararını açıklamıştı. YÖK 19.06.2012 tarihli oturumunda 2547 sayılı kanunun 44. Maddesinin ‘b’ bendine dayandırılarak alınan karara göre, ‘yıllık veya yarıyıllık sınav takvimi uygulayan tüm yükseköğretim kurumları 2011-2012 yılından itibaren final sınavları sonrasında bütünleme sınavları yapacak’.Geçtiğimiz günlerde birinci ve ikinci öğretim için yaz okulu ücretlerinin eşitlendiğini duyuran Yükseköğretim Kurulu, aldığı bu kararla ‘bütünleme sınavlarını’ uygulayan ve uygulamayan üniversite ayrımını ortadan kaldırmış oldu.Bütünleme Sınavına Gireceklerin adres, büro, sınav merkezi değişikliklerini 10 Temmuz tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

O tarihten sonra herhangi bir adres değişikliği yapılmayacak olup mevcut kayıtlı adreslerinizde sınava gireceğinizi önemle belirtiriz. Bütünleme Sınavına farklı bir adreste girmek isteyenlerin 10 Temmuza Kadar Kredili Sistem Öğrenci Girişi adresinden veya Aöf bürolarından adres değişikliğini yapmaları gerekmektedir. 10 Temmuzdan sonra yapılan değişiklikler kabul edilmeyecektir.Böylelikle bizler topluluk olarak hareket ettiğimizde istediklerimizi alabileceğimizi bir kere daha görmüş olduk. Bir önceki konumuzda belirttiğimiz yazıyı faks veya mail il ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Yök’e Cumhurbaşkanlığına ve Çeşitli kurumlara gönderen, gönderilmesinde katkısı bulunan ve sitemizden beraber olanlara bilgi veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

SINAVA GİRMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER

1. Sınav Giriş Belgesi (bu belge-renkli veya siyah-beyaz olabilir)
2. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım Kartı veya sınavda geçerli öğrenci kimlik belgesi.
3. Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi.
Not : Giriş belgelerinizin çıktısını aldığınızda tüm kenar çerçevelerinin göründüğünden emin olunuz

SINAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER

Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı durumda olmasına rağmen yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.
1. Cep telefonu, telsiz, çağrı cihazı vb. iletişim araçları.
2. Dersle ilgili her türlü kitap, not vb.
3. Fotoğraf makinesi, kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.
4. Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. veri depolamaya elverişli elektronik cihazlar.
5. Ruhsatlı veya ruhsatsız her türlü silah

ÖNEMLİ UYARILAR

1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.
2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.
3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)
4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanabilirsiniz.
5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.
6. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.
7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.
8. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en geç bir gün önce görünüz.

AÖF GÜZ FİNAL SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

2013-2014 ÖĞRETİM YILI AÖF; İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV TARİHLERİ
Ara Sınav
14 - 15 Aralık 2013
Dönem Sonu Sınavı
25 - 26 Ocak 2014
BAHAR DÖNEMİ
Ara Sınav
26 - 27 Nisan 2014
Dönem Sonu Sınavı
07 - 08 Haziran 2014

AÖF vize sınav soru ve cevaplarını tıklayıp öğrenin. AÖF vize sınav soru ve cevapları 14-15 Aralık 2013 TC Kimlilk No Giriş haberi, 2013/2014 Aöf sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlandı mı ? 2013-2014 AÖF Vize Güz Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı. AÖF sınav soru ve cevaplarını spothaber.com adresinden öğrenebilirsiniz.


14-15 aralık tarihleri arasında gerçekleşen AÖF Vize Sınavının soru ve cevapları dün sabah saatlerinde açıklandı. Öğrenciler AÖF Sınav Sonuçlarını nereden öğrenecek. AÖF 2013-2014 tarihli sınav sonuçları , AÖF 2013-2014 Güz dönemi ara sınavı sınav soruları-cevap anahtarı ve AÖF Sınav Sonuçlarının nereden öğrenilebileceğine dair bilgiler haberimizde.

AÖF-2014 Güz Final Dönemi Sınav Soruları ve Cevapları

2013- 2013 14-15 Aralık Güz Dönemi Sınav Soruları hakkında bilinmesi gerekenler.

açık öğretim
- Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.
-Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
-Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
-Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
-Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
-Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
-Öğretim Üyelerimiz, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
-Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.
-e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eöğrenme.aöf.edu.tr, http://eöğrenme.açıköğretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.
Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.
Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.
Öğretim Üyelerimiz, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.
Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarıda olmamalıdır.

e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (http://eöğrenme.aöf.edu.tr, http://eöğrenme.açıköğretim.edu.tr vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.

AÇIK ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

Şayet Açık öğretim şifrenizi bilmiyorsanız verilen adreste TC Kimlik no ile oturum açarak istediğiniz bölümü seçtikten sonra 14-15 Aralık AÖF sınav soruları ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.

AÖF FİNAL SINAVI NE ZAMAN ?

2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri
Güz Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Aralık 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014
Bahar Dönemi Ara Sınavı 19 – 20 Nisan 2014 ( Sonradan değiştirildi)
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014

AÖF Nedir?

1982- 1983 öğretim yılında, Anadolu Üniversitesi’ne bağlı olarak başlamıştır. Daha önce 70’li yıllarda Mektupla Öğretim adı altında uygulanmak istenen bu tip eğitim sistemi, bazı nedenlerden dolayı başarısız olmuştur. 1982 yılında başlayıp günümüze kadar ulaşan AÖF sistem, ilk dönemlerdeki aksaklıklarını gidererek, günümüzde 500 bin öğrenciye eğitim veren, başarılı bir kurumdur.

1982- 1983 öğretim yılında, Anadolu Üniversitesi’ne bağlı olarak başlamıştır. Daha önce 70’li yıllarda “Mektupla Öğretim” adı altında uygulanmak istenen bu tip eğitim sistemi, bazı nedenlerden dolayı başarısız olmuştur. 1982 yılında başlayıp günümüze kadar ulaşan AÖF sistem, ilk dönemlerdeki aksaklıklarını gidererek, günümüzde 500 bin öğrenciye eğitim veren, başarılı bir kurumdur. Anadolu Üniversitesi bünyesinde halen 3 fakültede AÖF sistemi ile eğitim verilmektedir. Bunlar İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi ve Önlisans öğrencilerinin eğitimini veren Açık Öğretim Fakültesidir.

AÖF’ de hangi bölümler var?

Anadolu Üniversitesi bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programları olarak ikiye ayırırsak;
Anadolu Üniversitesi bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programları olarak ikiye ayırırsak;
Anadolu üniversitesi bünyesinde toplam 3 fakülte ve 20 bölümle AÖF sistemi ile eğitim vermektedir. Önlisans ve Lisans programlarının tam listesi aşağıdadır.
AÖF ÖNLİSANS PROGRAMLARI
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Sosyal Bilimler Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Ev İdaresi Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Halkla İlişkiler Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Yerel Yönetimler Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Dış Ticaret Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Muhasebe Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bankacılık ve Sigortacılık Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İlahiyat Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Tarım Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bilgi Yönetimi Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Laborant ve Veteriner Sağlık Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Programı
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı

AÖF LİSANS PROGRAMLARI

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İşletme Fakültesi İşletme Bölümü
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat Fakültesi Maliye Bölümü
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat Fakültesi İktisat Bölümü
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü

AÖF Bahar Dönemi

AÖF Sınav Arşivi