Aöf sınav

2017 AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?AÖF SINAV SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Anadolu Üniversitesi 2 milyona yakın öğrencinin katılımıyla, 2016-2017 AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavlarını gerçekleştirdi.Bu sınav Anadolu Üniversitesinin 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılının Final Sınavını,dönemin bitişini ifade ediyordu.

Tabiki AÖF Final Sınavları en çok adaylar için önemliydi.Çünkü bir çok aday için AÖF 2017 Bahar Dönemi Final Sınavları mezuniyetin ayak sesleriydi.Şimdi 2017 AÖF Final Sınavını büyük bir heyecan içerisinde tamamlayan öğrenciler,sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar.

Devamını oku

2017 AÖF Bahar Dönemi Final Sınav Soruları Tıklayın!AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Soru ve Cevapları Açıklandı mı,27 - 28 Mayıs 2017 AÖF Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Soru ve Cevapları Ne Zaman Açıklanıyor, AÖF Çıkmış Sorular ve Cevapları İndir,2017 AÖF Bahar Dönemi Sınav Soruları Cevapları ile Birlikte Bu Sayfada...

Devamını oku

AÖF Final Sınav Yerleri (27 - 28 Mayıs 2017) TIKLA ÖĞREN!AÖF Final Sınavları 27 - 28 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşecek.AÖF Öğrencilerinin de final heyecanı iyice artıyor...

AÖF Sınavlarında Finaller oldukça önem arz ediyor çünkü başarı notu hesaplamada final sınavı notlarının yüzde 70'i alınıyor.AÖF Final Sınavının yaklaşmasıyla beraber öğrenciler sınava girecekleri yerleri merak etmeye başladılar.Hangi gün hangi dersin sınavına girecekler ve saat kaçta girecekler merak konusu. AÖF Sınav Yerleri Açıklandı aşağıdaki link yardımıyla sınav giriş yerlerinizi öğrenebilirsiniz...


AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ


Sınava Gelirken Yanınızda Olmaması Gerekenler

Devamını oku

AÖF staj uygulamasında muafiyet var mı?Zorunlu staj uygulamasında staj muafiyeti yoktur, ancak öğrenciler aşağıda belirtilen durumları resmî olarak belgelendirmeleri durumunda Fakülte Yönetim Kurulu Kararı ile stajdan muaf sayılabilir.

1. Sürekli engelli olup engel oranı %40 ve üzeri olma veya ilgili mevzuata göre malul sayılma;

Yurt içindeki öğrencilerin tam teşekküllü hastaneden, yurt dışındaki öğrencilerin ise bulundukları ülkedeki hastaneden alacakları Sağlık Kurulu Raporu ile sürekli engelli olduklarını, engel oranının %40 veya üzeri olduğunu belgelendirmeleri gerekir. Ayrıca ilgili mevzuat uyarınca malul sayılan öğrencilerin bu durumlarını belgelendirmeleri zorunludur.

Staj yapacağı dönem içinde programı ile ilgili sektörde SGK’ye tabi sigortalı olarak en az zorunlu staj süresi kadar çalışmış olma,

Devamını oku

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı mı?AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Soru ve Cevaplarını Öğrenmek için Tıklayınız


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin girmiş oldukları 15 - 16 Nisan 2017 tarihlerindeki sınavın sonuçları açıklandı mı? AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav Soru ve Cevapları Açıklandığı Anda aofgiris.com'dan Erişim Sağlayabileceksiniz.

AÖF Öğrenci Girişi Yapmak için Tıklayınız

Devamını oku

2018 AÖF 3 Ders Sınavı Ne Zaman Yapılacak?2018 AÖF 3 Ders Sınavı Giriş Belgesi Çıkartmak için Tıklayınız

AOF 3 Ders Sınav Tarihleri 2018,AÖF 3 Ders Sınav Tarihi Ne Zaman? 2017-2018 Öğretim Yılı 3 Ders Sınavı 21 Temmuz 2018 Cumartesi tarihinde yapılacak.


AÖF'te '3 ders sınavı' bekleyenlere müjde

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi'nden (AÖF)3 dersi kalıp da mezun olamayan öğrenciler için geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 3 ders sınavı uygulamasının yapılacağı bildirildi.YURT İÇİ PROGRAMLAR İÇİN 3 DERS SINAVI 21 TEMMUZ 2018'DEYURT DIŞI PROGRAMLAR İÇİN 3 DERS SINAVI NE ZAMAN?
3 Ders Sınavının;

Devamını oku

2019 AÖF Sınav Tarihleri Ne Zaman?AÖF Sınav Giriş Yerlerini Öğrenmek için Tıklayınız

AÖF güz dönemi ara sınavından çıkan Açık öğretim fakültesi öğrencileri güz dönemi final sınavı ile bahar dönemi sınavlarının hangi tarihler içerisinde yapılacağını merak ediyor.

2018-2019 Güz dönemi final sınavı tarihleri ve 2019 yılının AÖF ara ve final sınav tarihleri aşağıda belirtilmiştir.

AÖF SINAV TARİHLERİ 2019

Güz Dönemi Ara Sınavı Kasım 2018
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı Ocak 2019
Bahar Dönemi Ara Sınavı Nisan 2019
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı Haziran 2019
2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı Temmuz 2019


AÖF (Açıköğretim Fakültesi) Sınav Geçme Notları:

84 – 100 AA 4,00 Geçti

77 – 83 AB 3,70 Geçti

Devamını oku

AÖF Sınav Tarihleri Bahar Dönemi 2017AÖF Öğrenci Girişi Yapmak için Tıklayınız

2017 AÖF Açıköğretim Sınav Tarihleri,AÖF Bahar Dönemi Ara Sınav ve Dönem Sonu Sınavları Ne Zaman,AÖF Açıköğretim Sınav Takvimi 2017 ,2017 AÖF Sınav Tarihleri Belli Oldu,AÖF 2017 Ara Sınav-Dönem Sonu sınavları Açıklandı,AÖF Sınav Tarihleri Belli Oldu 2017 Bahar Dönemi...

Devamını oku

2017 AÖF Sonuçları e-Sorgulama Sistemi GirişAÖF Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları için geçtiğimiz hafta sonunda Türkiye'nin genelinde gerçekleşti. 14 - 15 Ocak 2017 tarihinde Cumartesi ve Pazar günü gerçekleştirilen sınavlar sorunsuz bir şekilde tamamlanırken sınavdan çıkan öğrenciler; AÖF güz dönemi (final) dönem sonu sınav soruları ve sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor?

AÖF Sınav Soruları Tıkla İndir!

Devamını oku

Aöf Giriş Belgesi ve Sınavda Yanınızda Bulunması Gerekenler

Sınavlardan sorumlu ÖSYM tarafından AÖF sınav giriş yerleri ve Aöf giriş belgesi hakkında açıklamalar yapıldı. Sınava girecek öğrencilerden AÖF deki açıklamalara dikkat etmeleri ve bu gerekliliklere uymaları istendi.


Aöf Giriş Belgesi ve Sınavda Yanınızda Bulunması Gerekenler - Mayıs 2013

Sınavlardan sorumlu ÖSYM tarafından Açık Öğretim Fakültesi sınav giriş yerleri açıklandı.

Sınava girecek öğrencilerden AÖF deki açıklamalara dikkat etmeleri ve bu gerekliliklere uymaları istendi. Sınav giriş belgesini almak için resmi internet sitesini takip etmeniz yeterli olacaktır. https://ogrenci.anadolu.edu.tr bu sayfa üzerinden Açık Öğretim Fakültesinin resmi internet sitesine ulaşabilir ve TC kimlik numaranızla beraber sınav giriş belgenizi alabilir ve sınav yerlerinizi öğrenebilirsiniz.

Sınava Girişte Yanınızda Bulunması Gerekenler

Devamını oku