2024 AÖF Sınav Tarihleri Ne Zaman?
AÖF Sınav Yerlerini Öğrenmek için Buraya TıklayınızÖğrenciler, Bu yıl AÖF Eğitim Öğretim Yılında AÖF Sınav Tarihlerinin Ne Zaman ve Hangi aralıklarda olacağını merak ediyorlar.Özellikle geçen sene için istediği puanı veya performansı yakalayamayan öğrenciler,AÖF hesaplarını bu yıla sakladılar.Peki AÖF Sınav Tarihleri Ne Zaman ,Anadolu Üniversitesi AÖF Akademik Takvimini Açıkladı mı.

AÖF Sınav Tarihleri Açıklandı.Anadolu Üniversitesi, AÖF Sınav Tarihleri ve Akademik Takvimini açıkladı.AÖF Akademik Takvimi hakkında her şey burada. Anadolu Üniversitesi AÖF Öğretim Yılı - Güz Dönemi ve AÖF Öğretim Yılı - Bahar Dönemi Sınav Tarihlerini açıkladı. aofgiris.com sitemizle en güncel AÖF Haberlerini ve bilgilerini tüm detaylarıyla sizler için sunmaktayız , bizi takip etmeye devam edin.AÖF Sınav Tarihleri Güncellendi...

AÖF Öğrenci Girişi Yapmak için Tıklayınız

Güncel sınav tarihlerine (https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim) internet adresinin Akademik Takvim bölümündeki Türkiye Programları sayfasından görebilirsiniz.


Anadolu Üniversitesi AÖF Akademik Takvimine göre;AÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV TARİHLERİ

Sınav Türü Sınav Tarihleri Açıklama
Güz Dönemi Ara Sınavı 09-10 Aralık 2023 16 Ekim'den itibaren 8 hafta
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 20-21 Ocak 2024 11 Aralık'tan itibaren 6 hafta
Bahar Dönemi Ara Sınavı 20-21 Nisan 2024 16 Şubat'tan itibaren 9 hafta
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25-26 Mayıs 2024 22 Nisan'dan itibaren 5 hafta
Yaz Okulu Sınavı 17 Ağustos 2024 08 Temmuz'dan itibaren 6 haftaAÇIKÖĞRETİM, İKTİSAT, İŞLETME FAKÜLTELERİ SINAV MERKEZİ DEĞİŞİKLİKLERİ İÇİN SON TARİHLER
Sınav Türü Son Tercih Tarihi Açıklama

Güz Dönemi Ara 23 Ekim 2023 Söz konusu tarihe kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, güz dönemi ara sınavına ilgili sınav merkezinde girebilir.

Güz Dönemi Dönem Sonu 11 Aralık 2023 Söz konusu tarihe kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, güz dönemi dönem sonu sınavına ilgili sınav merkezinde girebilir.

Bahar Dönemi Ara 18 Şubat 2024 Söz konusu tarihe kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi ara sınavına ilgili sınav merkezinde girebilir.

Bahar Dönemi Dönem Sonu 01 Nisan 2024 Söz konusu tarihe kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına ilgili sınav merkezinde girebilir.

Yaz Okulu Sınavı 07 Temmuz 2024 Söz konusu tarihe kadar sınav merkezi tercihi yapanlar, Yaz Okulu sınavına ilgili sınav merkezinde girebilir.***Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi Kayıt Yenileme İşlemleri için BURAYA TIKLAYINIZ


*AÖF'de Sınav Merkezi, Büro ve Kişisel Bilgi Değişiklikleri Nasıl ve Nereden Yapılır? Detaylı Bilgi Almak için BURAYA TIKLAYINIZ


Not: ÖSYM Sınav Takvimi Güncellendi.Tüm ÖSYM Sınav Tarihleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak için BURAYA TIKLAYINIZ


*** AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri için BURAYA TIKLAYINIZ


*En Güncel LGS YKS Bilgi ve Haberleri için BURAYA TIKLAYINIZ

*En Güncel KPSS Bilgi ve Haberleri için BURAYA TIKLAYINIZ