AÖF kısmi zamanlı çalışacak öğrenci alımı yapacakAnadolu Üniversitesi kısmi zamanlı (part time) 3 öğrenci alımı yapacağını ilan etti. Öğrenciler laboratuvar çalışmalarında görevlendirilecek ve bunun için 1 saate 10 TL ücret alacaklar.


Anadolu Üniversitesi resmi sitesinde bugün yayınlanan duyuru ile kısmi zamanlı (part time) öğrenci alımı yapacağını duyurdu. Anadolu Üniversitesinde eğitim gören öğrencilerin başvurabileceği kısmı zamanlı iş imkanı ile öğrenciler harçlıklarını kazanabiliyor.Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fakülte Bilgisayar laboratuvar çalışmalarında görevlendirilmek üzere 3 öğrenciye iş imkanı sağlayacak. Kısmı zamanlı çalıştırılmak üzere alınacak öğrenciler, hafta içi 5 gün 09:00 – 11:00 veya  14:00 – 16:00 saatleri arasında görev yapacaklar.Kısmi zamanlı öğrenci alımına başvuru yapabilmek için; Anadolu Üniversitesi'nde kayıtlı öğrenci olmak, disiplin cezası almamış olmak, ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak.

Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak, kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak ve çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olma şartları aranıyor.Anadolu Üniversitesi öğrencilerinin başvurularını Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne yapmaları gerektiği belirtildi. Kısmı zamanlı öğrenci alımı için istenen belgeler: Başvuru formu, öğrenci belgesi, ders programı, özgeçmiş ve 1 adet fotoğraf gerekiyor. Öğrencilere saati 10 TL olarak ücret ödenecek. Anadolu Üniversitesi kısmı zamanlı öğrenci alımı ilanına son başvuru tarihi 23 Aralık 2016 olarak ilan edildi.

Konular